فعالیت هاتو در تلگرام پولساز کن

این مسئله دیگر یک شعار نیست،بلکه به اثبات رسیده و خیلی از افراد در حال درآمد چند صد میلیونی از طریق تلگرام هستند.
تا چندی پیش وقتی از پول درآوردن از اینترنت حرفی میزدید ممکن بود خیلی ها شما رو مسخره کنند و این راه را اتلاف وقت تلقی می کردند؛اما الان به وضوح می بینید که چه پول هایی از اینترنت و شبکه های اجتماعی(علی الخصوص تلگرام) بدست میاد.


نمیدونم اطلاع دارید یا خیر ولی در کشورهای پیشرفته سطح درآمد اینترنتی چندین برابر درآمد سالانه نفت ایران است و با اینکه ما در ایران زندگی می کنیم و درآمدهای نوین را تازه کشف و شروع کردیم می توان گفت هنوز فاصله زیادی تا دستیابی به پتانسیل های روز دنیا را داریم.

قطعا شما هم دوست دارید تا از طریق تلگرام که روزانه ساعات زیادی را در آن به تفریح و وقت گذرانی می پردازید به درآمد میلیونی تبدیل کنید

بهتره صحبت رو کوتاه کرده و به پتانسیل ها موجود در شبکه اجتماعی تلگرام بپردازیم:

آیا می دانید؟

شماره چهار
کانال های بالای 100k چقدر درآمد دارند؟

شماره پنج
مدیر کانال گیزمیز ماهیانه 30 میلیون تومان از تلگرام درآمد دارد؟

شماره شش
یک فروشگاه لباس تلگرامی در هفته بیش از 3 میلیون درآمد دارد؟

شماره یک
28 میلیون ایرانی از تلگرام استفاده می کنند؟

شماره دو
تولید 81% مطالب تلگرام توسط ایرانی ها انجام می شود؟

شماره سه
روزانه بیش از 10 میلیارد پیام در تلگرام رد و بدل می شود؟

چرا بقیه در حال کسب درآمد میلیونی از تلگرام هستند و من سرگردانم؟

ما کاملا شرایط شما را درک می کنیم؛ چون افراد تیم ما تا همین چند سال پیش (که امروز از بزرگترین فعالین تلگرامی هستند) دقیقا در جایگاه شما قرار داشت. ما بی نهایت مشتاق بودیم که راه های مختلف کسب درآمد و مخصوصا کسب درآمد از اینترنت و موبایل را کشف کرده و در این کار موفق شویم.
خیلی جستجو و تحقیق کردیم. به هر میزان که فکر کنید، ایده پردازی و خطا داشته ایم و به هر سایتی که فکرش را بکنید هم سر زدیم. اگر واقعیت را بخواهید آنقدر پول صرف آموزش و رفتن راه های اشتباه کرده ایم که از حد شمارش خارج است.
ماه ها طول کشید تا جواب تک تک سوالات خود را پیدا کنیم و موفق به کسب درآمد عالی شویم. اما در پایان، ما توانستیم که هم خودمان و هم افراد بسیار زیادی را کاملا از شرایط زیر صفر، به سرعت به درآمدهای عالی رسانده و موفق گردانیم. کتاب میلیونرگرام سند موفقیت مجموعه ما با مدیریت مهندس طلوعی به شمار می رود.