کسب درآمد ماهانه تا 60 میلیون تومان از طریق اینترنت

این قسمت را به طور کامل تا انتها مطالعه کنید

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 50000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد نیست ولی باید قید زندگی خودش را بزنه چون 12 ساعت کار میکنه و 8 ساعت میخوابد و 4 ساعت با خانواده اگه برای خرید بیرون نره این یک واقعیته ولی من دوست دارم در کمترین زمان 50000 تومان بدست بیاورم مثلا یک ساعت من همیشه اعتقاد دارم که ما باید کار کنیم تا زندگی کنیم نه اینکه زندگی کنیم تا کار کنیم ما باید تفریح داشته باشیم اگر یک روز 24 ساعته ما باید 8 ساعت بخوابیم 8 ساعت با خانواده تفریح کنیم و 4 ساعت با دوستانمون بیرون باشیم و 4 ساعت کار کنیم این رویای من بود رویایی که وقتی سرکار بودم بهش فکر میکردم چون همش سرکار بودم 12 ساعت کار بعد 10 ساعت خواب بعد 2 ساعت ناهار بعد دوباره کار و کار خسته کننده بود برام بعد یه تصمیم گرفتم که بگردم روشی پیدا کنم که بتونم پول در بیارم بدون اینکه بخوام برای کسی کار کنم.

خوب مغازه که نمیتونستم اجاره کنم چون پول نداشتم شاید باورتان نشود من برای اینکه یک روش خوب پیدا کنم از خوابم زدم 12 ساعت کار 4 ساعت خواب و باقی پشت کامپیوتر دنبال انواع و اقسام روش های کسب درآمد از اینترنت تمام روش های موجود در بازار را خریدم منم یکی مثل الان تو بودم ولی هیچ کدام برای من منبع درآمد نشد که نشد یا باید فایل میفروختم یا بازاریابی یا کلیک برای 2 ریال پول که اون هم که بعد از چند روز بی خیال میشدم ولی بعد از چند ماه نا امیدی به آرزوم رسیدم و روش پول دار شدن از طریق اینترنت را پیدا کردم،اونم نه در سایت های ایرانی بلکه در سایت های کشور های اروپایی من راهی را پیدا کردم که من را به زندگی امیدوار کرد.

 به جای اینکه 12 ساعت کار کنم تا روزی 50000 تومان بهم بدهند در خانه سه ساعت کار میکنم و روزی 1/800/000 تومان درآمد دارم.اصلا دنیا را یه جور دیگه می بینم وقتی یک نفر را در خیابان میبینم داره جوراب میفروشه تو سرما پیش خودم میگم چرا من ؟ چرا من باید فقط این روش را بلد باشم ؟ شاید خدا دوستم داره نمیدونم دوست داشتم همه بدونند من آدم موفقی شدم البته از این هم ترس داشتم که نکنه چشم بد جلوی موقیتم را بگیره. میدونید دوستان اوایل که داشتم پول در می آوردم دوست نداشتم کسی از راز من با خبر بشه دوست داشتم فقط من تنهایی پولدار باشم چون این روش من بود که برای پیدا کردنش وقت گذاشتم برای رسیدن به الانم سختی کشیدم.

شما خودت را بگذار جای من.از زندگیت بگذری و یه راه برای پول دار شدن پیدا کنی بعد یکی بیاد بهت بگه چطوری منم میخوام پولدار بشم شما چکار میکنی ؟ من خودم را میگم ... می پیچوندمش میگفتم سخته بلد نیستی و خیلی بهانه های گوناگون . یادمه وقتی از کارم استعفا دادم و از دوستانم خداحافظی میکردم همه می دونستند من چقدر تغییر کردم حتی همه فکر میکردند چی شده که تو سه ماه اوضاعش فرق کرده.تو چشم های همه دوستان این سوال را من میخواندم , یکی از دوستانم دستم را گرفت و گفت دیگه تحمل ندارم بگو چه کاری پیدا کردی منم بیام . ( راستش دلم براش خیلی سوخت . ولی گفتم بعدا بهت میگم ) خودخواه بودم میدونم ... خیلی بهش فکر کردم و الان میگم نه باید به کسانی که زمانی مثل خودم بودند کمک کنم

کسب درآمد از اینترنت برای چه کسانی مناسب است؟

میخواهید درآمد اینترنتی داشته باشید؟ دوست دارید در خانه ی خودتان کسب و درآمد کنید؟ به طور کلی کسب درآمد از اینترنت را به افراد زیر پیشنهاد میکنیم:

  • دانشجویان
  • خانه داران
  • دانش آموزان و نوجوانان
  • کارمندانی که به دنبال کار پاره وقت برای پوشش هزینه های زندگی هستند.
  • معلمان و مدرسان.
  • افراد جویای کار در منزل.
  • همه ی علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت


این شغل پر درآمد چیست که انقدر خوب است؟

یک روش در این دنیای پهناور اینترنت وجود دارد که اکثر ما از آن خبر نداریم ولی اکثرمردم اروپا و امریکا از آن اطلاع دارند و از آن روش ها هم استفاده می کنند که من هم دارم از این روش استفاده می کنم.این روش بسیار ساده است و همه افراد می توانند ازش استفاده کنند تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشند آن وقت می شود درمدت زمان کمتر از نیم ساعت تا ۳۰۰/۰۰۰ تومان پول بدست آورد.
شما نه فایلی را می فروشید و نه بازاریابی می کنید،فقط و فقط طبق آموزش من پیش میر وید و می بینید خیلی ساده است .انقدر ساده که فکرش را هم نمی کنید.

من اول قصد داشتم این آموزش را مجانی در اختیار مردم قرار دهم ولی وقتی افرادی آموزش های بی ارزشی را برای فروش گذاشتند و من هم قبل از این روش آنها را خریدم و به نتیجه نرسیدم،من هم بر آن شدم تا برای آموزشم ارزش قائل بشم با این تفاوت که آموزش من از همه ِ آموزش ها متفاوت تره و کسب درآمد در آن با ضریب اطمینان 120% وجود دارد.

عزیزان همین الان دو تا در جلوی پای شما قرار داره.روی یکی از درها نوشته ورود و دیگری نوشته خروج تصمیم با خودتونه که آینده را چگونه می خواهید اگر آینده خود را دوست دارید و می خواهید هم زندگی کنید هم پول داشته باشید از درب ورود وارد شوید و می بینید که همه چیز حقیقت داره و میشود خیلی ساده به ۳۰۰/۰۰۰ تومان در کمتر از نیم ساعت دست پیدا کرد یا تردید می کنید(تا این جا 90% افراد تردید کرده و خارج شده اند) و از درب خروج خارج خواهید شد و تا سال ها به این فکر خواهید کرد که پشت در ورود چی بوده و به زندگی معمولی خود ادامه می دهید.

به هر حال تصمیم با شماست من تلاشم را برای شما کرده و خواهم کرد زیر دوست دارم ایرانی شاد و ثروتمند داشته باشم.

بالاخره همه که نباید پولدار باشند کسی به خواستش میرسه که بهایش را پرداخت کند.دوستان شما همین امروز می توانید شروع کنید و اولین درآمد خودتان را کسب کنید . دوست دارم دنیای خودتان را از امروز بسازید .

ما شما را پولدار نمی کنیم،شما را موفق خواهیم کرد و ایمان داریم پول با موفقیت بدست خواهد آمد.

این روش:فروش فایل،همکاری در فروش،بازاریابی،تبلیغات کلیکی،فروش سامانه پیام کوتاه و هر آنچه درباره کسب درآمد از طریق اینترنت دیده اید نیســت ! متفاوت تر از چیزی که به آن فکر می کنید.

یک توضیح مهم و ضروری

نمی خواهم مثل بقیه آموزش هایی که در اینترنت پخش شده از جملات تبلیغاتی استفاده کنم و یا پرینت حساب یا لیست تسویه حساب ها از درآمدهای خود را برای شما قرار دهم ( که می تواند فوتوشاپی باشد ) می خواهم یک آموزش واقعی در اختیار شما بگذارم و اگر راضی نبودید با کمال رضایت مبلغ را برگشت می دهم چون از آموزش خودم مطمئن هستم.

ما در اینجا ویدیویی را از عمل کرد خودمو در دوره ۱۵ روزه قرار دادیم که با استفاده از همین روش می باشد.

ویدیوی عملکرد :

۴/۱ تا ۴/۱۵ موجودی : ۲۶ ملیون تومان